Sticker TR – Arşiv ve Maker For PC – Download On Windows And Mac

Rate this post

Hayatta kalabilmek için her şeyi yapabileceğimizi düşünüyorsanız, bu doğru olabilir. Birçok şeyi yapabiliriz ama her şeyi yapamayız. Bunu yapabilmemiz için elimizden geleni yapmalıyız. İşte bu yüzden Sticker TR, hayatta kalabilmek için elimizden geleni yapmaya çalışıyor.

The technical specifications of the Sticker TR – Arşiv ve Maker for PC are the ones that set it apart and why it’s so popular. Go through those from this section:

Sticker TR – Arşiv ve Maker Andorid App Summary

Sticker TR – Arşiv ve Maker was developed by Detective Studio and they’ve done a good job keeping it highly user friendly. You can download Sticker TR – Arşiv ve Maker from Google Play Store under the Tools category. The latest version of Sticker TR – Arşiv ve Maker is 17.0.0 on Play store with total users of 577439. The Sticker TR – Arşiv ve Maker app has a user rating of 4.8 which is impressive.

W j 2scfHGYYvrnid6vlSdMeoiXuiaO5hQOP1aC1forCNPM11z 9MF2ouqY5W LG9g

dAFex6LiAdLXA5Ro1 yjOQsYHKsmX2vBWHwhPypS27EIvtLK9eMpmbv5mjhXVo8wJCi

ZlFWJCqNcPCYhzc4YvVZJA1K0 USLX4u hmfPBP70Pt15eujIXhEO0aPHfG5drF7heQ

The latest update date of the Sticker TR – Arşiv ve Maker is Jan 30, 2021. Although it’s easy to install it on Android, it’s not that easy to do so on PC. You need to use an emulator to do so. The most popular emulators would be NOX player, BlueStacks, and Memu Emulator to install it on PC.

We will talk about how to install and use the Sticker TR – Arşiv ve Maker on your computer using the emulators. The step-by-step guides below will help you do so.

Download & Install Sticker TR – Arşiv ve Maker For PC: Windows 10/8/7

Installing the Sticker TR – Arşiv ve Maker using NOX player is a fairly simple process. Using this emulator is a great way to use any Android app on a PC. Here are the steps you’ll have to follow to install the Sticker TR – Arşiv ve Maker on your PC:

  • Download the Nox player emulator on your computer and install it by double-clicking the installation file from download folder.
  • It will take a few minutes to install on your PC. The time will depend on the specs of your computer. The higher the specs, the faster the installation.
  • Once installed, you’ll see the Play store icon on the top right corner area of NOX Player emulator.
  • Open the Play store app, and log into your google account. Then, you’ll see the familiar interface you see on your phone.
  • Click on the search bar, and search for Sticker TR – Arşiv ve Maker here. You’ll see it on the search result page in the first position.
  • Choose the first result and click on the Install button on screen. This will start downloading the app on your computer.
  • As it’s now installed on your PC, no problem running it. You can launch the app from the NOX player homepage or your Desktop.
Sticker TR – Arşiv ve Maker App Specification
App Name: Sticker TR – Arşiv ve Maker On Your PC
Devoloper Name: Detective Studio
Latest Version: 17.0.0
Android Version: 5.0
Supporting OS: Windows,7,8,10 & Mac (32 Bit, 64 Bit)
Package Name: andoridsticker.allnational
Download: 577439+
Category: Tools
Updated on: Jan 30, 2021
Get it On:

Download

Features of Sticker TR – Arşiv ve Maker for PC

alttaki menüden StickerTR’yi seçin.
3. Uygulama açıldığında sol üstte bulunan menüden + ikonuna tıklayın.
4. Yeni bir pencerede “Sticker paketi oluştur” seçeneğini tıklayın.
5. Bir fotoğraf çekin veya uygulamaya girin.
6. Fotoğrafta bulunan stickerları seçin ve “Kes” seçeneğini tıklayın.
7. “Sticker oluşturduktan sonra WhatsApp’a aktar” seçeneğini seçin.
8. WhatsApp üzerinde bir mesaj yazın ve çıkartmalarınızı yapıştırın.
9. Mesajı gönderin.
10. Gönderilen mesajın altında bulunan “Sticker oluşturduktan sonra WhatsApp’a aktar” seçeneğini tıklayın.

Sticker TR – Arşiv ve Maker App Overview and Details

Binlerce en özgün tasarımlar ve yepyeni Türkçe Çıkartmaları barındırmaktadır. Sizler için tasarımcılarımız veya siz kullanıcılarımız tarafında oluşturulan süper eğlenceli paketler ile sevdikleriniz ile birlikte süper eğlneceli vakit geçirin.

Sticker TR ile türkçe tüm stickerlar sizler için bir araya topladık. Sticker TR olarak telegram ve whatsapp destekleyen ilk uygulamayız.

Hazır cevaplar ve Anlamlı sözlerler kategorisinde ise karşıdaki kişiyi etkileyecek paketler mevcut. Milli bayramlar ve Özel günler kategorisi özel günlerimize yakışır tasarımlar ile paketler mevcuttur. Aşkını kolayca ifade edebilmek için süper paketler hazırladık sizin için stickercılar! Ayrıca ruh halinizi yansıtıcak paketlerde bulunmaktadır.

Uygulama içerisinde özenle seçilmiş Komik, Havalı, Atarlı, Duygusal, Neon efektli yazı vb. tüm duygu ve duruma uygun sticker bulunmaktadır. Film ve dizi stickerlerınıda barındırmaktadır. Yeşilçam kategoriside bulunmaktadır.

İslami stickerlarda mevcuttur. Cuma günleri, bayramlar, dini kandiler özel paketlerde bulunmaktadır. Televizyon programları, komedi showlarının özel kategorisi ve paketleri ayrıca fenomenlerin paketleri bulunmaktadır.

StickerTR stickerleri için kolayca ve ücretsizce kullanabileceğiniz bir uygulama. Emoji ve Memoji kategorisi ile en kaliteli sticker paketlerine sahiptir. Hayvanlar kategorisi ise hayvanların komik hallerini, surat ifadelerini bir araya getirdik.

Sürekli olarak yeni eklenen tasarımları Whatsapp’a kolayca aktarabilirsiniz.
– Yeni Otomatik Kesim teknolojisi ile fotoğraflarınızdan Kolayca Stickerlar Oluşturun.
– Çıkartmalarınızı kolayca WhatsApp’a aktarın (WAStickerApps)
– Özel bağlantılarla çıkartma paketlerinizi arkadaşlarınızla ​​paylaşın

Whatsapp üzerine çıkartma paketi nasıl eklenir ve kullanılır?
1. Uygulamamızı telefonunuzda açın,
2. Uygulama üzerinde en beğendiğiniz çıkartma paketlerini Whatsapp’a ekleyin,
3. Whatsapp’a eklendi mesajını alınca Whatsapp uygulamasını açın,
4. Sohbet klavyesinde bulunan emojiye tıklayın,
5. Ekranınızın en alt-orta kısmında bulunan emojilerden en sağdakine tıklayın,
6. Çıkartma Paketlerine Ulaştınız! Keyifli sohbetlerinizin tadını çıkartın.

WhatsApp için çıkartma paketi nasıl oluşturulur?
1. Çıkartma paketiniz için bir isim belirleyin.
2. Fotoğrafları seçin ve fotoğraflarınızdan keserek çıkartmaları oluşturun
3. Çıkartmalarınıza daha fazla karakter vermek için yazılar ekleyin.
4. Çıkartmalarınızı WhatsApp’a aktarın ve arkadaşlarınıza gönderin.

Telegram için çıkartma paketi nasıl oluşturulur?
1. Çıkartma paketiniz için bir isim belirleyin.
2. Fotoğrafları seçin ve fotoğraflarınızdan keserek çıkartmaları oluşturun
3. Çıkartmalarınıza daha fazla karakter vermek için yazılar ekleyin.
4. Çıkartmalarınızı Telegrama’a aktarın ve arkadaşlarınıza gönderin.

Sticker yapmak için uygulamamın içindeki + işaretine tıklayın paket adını ve rumuzunuzu yazın. Arından kapak resmi belirleyin. Sticker oluştur seceneği ile yazı ekleyin, bazı emojiler ekleyebilirsiniz. Ayrdından resmi arka planını otomatik veya manuel temizleyiniz.

Tüm telif ihlalleri resmi mail adresimizden yazıldığı taktirde 3 gün içinde kaldırılacaktır. Uygulamamız, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan şekliyle “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, Site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, Uygulamamız ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir.Tüm paylaşımlarından kullanıcılarımız sorumludur.

Whats New In this Sticker TR – Arşiv ve Maker?

*Telegram Ekleme Hatası Düzeltildi.
*Whatsapp Ekleme Hatası Dülzeltildi.
*Günceleme Duyuru sayfası Yenilendi.
*Gereksiz Kodlar kaldırıldı.
* Sticker detay sayfası düzenlendi.

Conclusion

After spending a considerable amount of time with the Sticker TR – Arşiv ve Maker application, I can say that it is a powerful and useful tool. It is perfect for creating and managing stickers and labels, and has a wide range of features that make it an essential tool for businesses and organizations of all sizes. The application is easy to use and can be configured to meet the specific needs of each user. I highly recommend it to anyone who needs to create and manage stickers and labels

Following the steps above is all you need to do if you want to succeed installing the Sticker TR – Arşiv ve Maker on your PC. If you have more queries about anything, do let us know.

Disclaimer

We refer the ownership of This Sticker TR – Arşiv ve Maker to its creator/developer. We don’t own or affiliate for Sticker TR – Arşiv ve Maker and/or any part of it, including its trademarks, images, and other elements.

Here at pcappsreview, we also don’t use our own server to download the Sticker TR – Arşiv ve Maker. We refer to the official server, store, or website to help our visitors to download the Sticker TR – Arşiv ve Maker.

If you have any query about the app or about pcappsreview, we’re here to help you out. Just head over to our contact page and talk your heart to us. We’ll get back to you ASAP.

What’s your Reaction?
+1
0
+1
0
+1
0

Leave a Comment