Biletall Otobüs ve Uçak Bileti For PC (Windows And Mac) Free Download

Rate this post

Biletall.com is a Turkish online ticketing company that offers bus and airplane tickets. The company was founded in 2007 by Fahrettin Altun and has become one of the leading ticketing companies in Turkey. Biletall.com offers bus and airplane tickets to destinations in Turkey and around the world. The company has a wide selection of tickets to choose from and offers great prices. Biletall.com is a reliable and affordable ticketing company that is sure to meet your travel needs.

The latest Biletall Otobüs ve Uçak Bileti for PC has come up with a few updates that are better than the previous version. Want to know those? Here are they:

Biletall Otobüs ve Uçak Bileti Andorid App Summary

Biletall.com has developed the Biletall Otobüs ve Uçak Bileti for Android. You can find it under the Travel & Local category on Play Store. Since its inception, Biletall Otobüs ve Uçak Bileti has got over 1812274+ users on board. For the user rating, it is currently holding a 4.0 rating and the latest version of it is 15.0.13

y2iPthzlbtNS0lqGtPiuBoos6 574sBYY0Ds3LT2Prl9OTVTYvsWSVlh6myFr5KadLXw

VNwMmJ D9LuGN6 0oTtNTN5bkPeH0iND2UEqad5SSb9Af5boIXgK4fcKOSa b9D ZTAr

qSziTVBkVfTSCvv1tbh

The latest update of Biletall Otobüs ve Uçak Bileti is Aug 5, 2022 for phones. You can’t use it on your PC directly. So, you have to use an Android emulator like BlueStacks Emulator, Memu Emulator, Nox Player Emulator, etc.

No worries, we will discuss the methods to run it on your computer using the emulators whether you use a PC or Mac. Follow the methods we’ve discussed below.

Biletall Otobüs ve Uçak Bileti App Overview and Details

En Ucuz otobüs bileti ve uçak biletinizi Biletall ile güvenle satın alabilirsiniz. Biletall ile Ulusoy, Metro Turizm, Süha, Seç, Esadaş, İzmir Turizm, Anadolu Jet ,Pegasus, THY, Atlasjet, Onur Air gibi 700’den fazla firmadan rezervasyon yapıp, bilet alıp, seyahat edebilirsiniz.

YURTİÇİ YURTDIŞI UÇAK BİLETLERİ EN AVANTAJLI FİYATLARLA BİLETALL’DA !

Yurtiçi ve yurtdışı seyahatiniz için tüm uçak seferlerini karşılaştırıp, uçak biletinizi güvenle satın alabilirsiniz.
Bilet almak istediğiniz güzergahta sizin için listelenen firmalar arasından filtreleme yapabilir, sefer listesini arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
Aynı güzergah için tek tuşla otobüs bileti arayabilirsiniz.

✈️500’den FAZLA HAVAYOLUNU KARŞILAŞTIRIN !

Biletall ile yurt içi uçuşlarınız için Anadolu Jet, Pegasus, Türk Hava Yolları (THY), SunExpress, Atlas Global, Onur Air seferlerini, yurt dışı uçuşlarınız için Ukrayna Havayolları, Luftansa, KLM, Emirates,Delta gibi tüm hava yolu firmalarının biletlerini ve bunun yanı sıra ucuz uçak bileti fiyatları sunan tüm yerel havayollarının biletlerini bulabilirsiniz.

? 200’den FAZLA OTOBÜS FİRMASININ BİLETLERİ TEK UYGULAMADA !

Türkiye’nin en büyük otobüs bileti uygulaması Biletall ile Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Kayseri, Bursa, Trabzon, Samsun, Aydın, Edirne, Diyarbakır ve Türkiye’nin 81 şehrine aradığınız otobüs biletini, 200’den fazla firmanın seferleri içerisinden karşılaştırıp, en ucuz otobüs biletini bulabilirsiniz. Seyahat etmek istediğiniz otobüs seferini, istediğiniz koltuğu seçip otobüs biletinizi dakikalar içerisinde güvenle satın alabilirsiniz.
Üstelik sefere saatler kala biletinizi kesintisiz olarak online iptal edebilir, paranızı iade alabilirsiniz. Biletall’dan biletini alabileceğiniz bazı firmalar;
Ulusoy, Metro Turizm, Seç Turizm, Süha Turizm, Has Turizm, Güney Akdeniz Seyahat, Van Gölü, Ali Osman Ulusoy, Esadaş Turizm…

?ÜYE GİRİŞİ İLE BİLETLERİNİZ HER YERDE SİZİNLE !

Uygulamamıza üye girişi yapabileceğiniz gibi profilim menüsüne bilgilerinizi kaydederek, bilet satın alımlarınızda bilgilerinizi tek tık ile doldurup, biletinizi kolayca alabilirsiniz.
Satın almış olduğunuz ya da rezerve ettiğiniz ekonomik biletinize ait bilgileri içeren sms ve e-mail’i bulamıyorsanız, uygulamada yer alan profilim menüsünden daha önce satın almış olduğunuz yada rezerve ettiğiniz uçak ve otobüs bileti işlemlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Üye girişi yaparak satın almış olduğunuz biletleri biletall.com.tr web sitesinde de görüntüleyebilirsiniz.

? 365 Gün 24 SAAT ÇAĞRI MERKEZİ DESTEĞİ !

Tüm işlemleriniz ile ilgili 7/24/365 hizmet veren 0850 360 32 58 nolu çağrı merkezimizi arayabileceğiniz gibi, biletall.com.tr web sitesinden ve Biletall Acenteleri’nden de işlemlerinizi devam ettirebilir, destek alabilirsiniz.

? DAHA FAZLASI …

Online check-in sayesinde uçak biletiniz için online check-in yapabilir, gideceğiniz şehir ile ilgili bilgilere bakabilir, dünya saatlerini görüntüleyebilir, bilet bilgilerinizi kısa mesaj ve e posta yoluyla ücretsiz olarak alabilir ve müşteri hizmetlerimize kolayca erişebilirsiniz. En uygun ve en ucuz bileti satın almak istiyorsanız, Biletall uygulamasını indirdiğinizde sizin için o bileti bulacak tek uygulamanın Biletall olduğunu sizde görebilirsiniz.

Satın almak istediğiniz en uygun ve ucuz bilet için ihtiyacınız olan tek uygulama olan Biletall’ı şimdi indirin.

? Uygun otobüs bileti alabileceğiniz firmalardan bazıları;

Anadolu Turizm, Ankara As Turizm, Antalya Toros Turizm, Bafra Seyahat, Balıkesir Turizm, Balıkesir Uludağ, Balıkesir Uludağ Vip Turizm, Balikesir Vip Turizm, Çakır Turizm, Çameli Koop, Çankırı Güven Turizm, Dadaş Turizm, Dağıstanlı Turizm, Didim Seyahat, Dilek Seyahat, Dinar Turizm, Divriği Nazar Turizm, TurizmLider Ağrı Doğuş Turizm, Lider Doğu Anadolu, Turizm, TurizmLider Vip Travel, Lüks Afşınlılar Seyahat, Lüks Amasya İtimat Turizm, Lüks Niksar Turizm, Lüks Nur Seyahat, Mardin Seyahat, Martur Turizm, Mercan Turizm, Metatur Turizm, Metro Turizm ve yüzlercesi!

Features of Biletall Otobüs ve Uçak Bileti for PC

Turizm, Öz Diyarbakır Seyahat, Bartın Belediyesi.

1. Biletall ile en ucuz otobüs ve uçak biletlerini satın alabilirsiniz.
2. 700’den fazla firmadan rezervasyon yapabilirsiniz.
3. Bileti almak istediğiniz güzergahta filtreleme yapabilirsiniz.
4. Aynı güzergah için tek tuşla otobüs bileti arayabilirsiniz.
5. 500’den fazla havayolunu karşılaştırabilirsiniz.
6. Biletall ile yurt içi uçuşlarınız için Anadolu Jet, Pegasus, Türk Hava Yolları (THY), SunExpress, Atlas Global, Onur Air seferlerini, yurt dışı uçuşlarınız için Ukrayna Havayolları, Luftansa, KLM, Emirates,Delta gibi tüm hava yolu firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Install “Biletall Otobüs ve Uçak Bileti” on PC: Windows 10/8/7 & Mac

If you want to run the Biletall Otobüs ve Uçak Bileti on your PC, you’ll need the Memu android emulator. Here is the process of installing both on your PC:

  • Download the Memu android emulator on your computer and install it. It will take a few minutes from start to finish.
  • While finishing, keep the Open when finished checked and other additional offers unchecked.
  • Once installed and opened, you’ll see a familiar interface with familiar apps on the screen, including Play store.
  • Click on the Play store and log into your account using your google email and password that you use on your phone.
  • You can now search for the Biletall Otobüs ve Uçak Bileti app within Play store. It will show you the app on the search results in the first position.
  • Click on the app name and then click install to begin the download process on your computer to install Biletall Otobüs ve Uçak Bileti.
  • It may take a few minutes for the entire process. Once complete, you can now open the app from your desktop or the emulator homepage.
Biletall Otobüs ve Uçak Bileti App Specification
App Name: Biletall Otobüs ve Uçak Bileti On Your PC
Devoloper Name: Biletall.com
Latest Version: 15.0.13
Android Version: 4.4
Supporting OS: Windows,7,8,10 & Mac (32 Bit, 64 Bit)
Package Name: com.ipek.biletall
Download: 1812274+
Category: Travel & Local
Updated on: Aug 5, 2022
Get it On:

Download

Whats New In this Biletall Otobüs ve Uçak Bileti?

Biletall mobil uygulamamız yepyeni özellikler ve performans iyileştirmeleri ile güncellendi!

– Sizlerden gelen yorumlar doğrultusunda iyileştirmeler yaptık.
– Uygulamada karşılaşılan hataları düzelttik.
– Her cihazda sorunsuz çalışması için performans iyileştirmeleri yaptık.

İstek ve sorularınızı canlı destek bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Uygulamamızdan memnun kaldınız mı? 5 Yıldızlı bir yorum yazarak bizi destekleyebilirsiniz.

Keyifli yolculuklar dileriz.

Conclusion

Biletall Otobüs ve Uçak Bileti application is a great way to book bus and airline tickets. The app is easy to use and has a user-friendly interface. I highly recommend this app for anyone looking to book bus or airline tickets.

So, did you find the guide on how to download the Biletall Otobüs ve Uçak Bileti for PC above? If you did, or if you have any questions regarding it, do comment and let us know. We’re here to help.

Disclaimer

We refer the ownership of This Biletall Otobüs ve Uçak Bileti to its creator/developer. We don’t own or affiliate for Biletall Otobüs ve Uçak Bileti and/or any part of it, including its trademarks, images, and other elements.

Here at pcappsreview, we also don’t use our own server to download the Biletall Otobüs ve Uçak Bileti. We refer to the official server, store, or website to help our visitors to download the Biletall Otobüs ve Uçak Bileti.

If you have any query about the app or about pcappsreview, we’re here to help you out. Just head over to our contact page and talk your heart to us. We’ll get back to you ASAP.

What’s your Reaction?
+1
0
+1
0
+1
0

Leave a Comment