Kozel Ovozel For PC (Windows And Mac) Free Download

Rate this post

Kozel Ovozel is the founder and CEO of Ovozel, a social media platform that connects people with shared interests and allows them to communicate and collaborate with each other. Ovozel was created with the goal of making it easier for people to find and connect with others who share their interests, and to make it easier for them to collaborate and work together on projects.

Kozel is a software engineer and entrepreneur who has been working on Ovozel since 2014. He has a degree in software engineering from the University of Waterloo and has been working in the software industry for more than 10 years.

Kozel is passionate about creating software that makes people’s lives easier, and he is excited to be

Our goal is to help you get the Kozel Ovozel for PC and install it on Windows. Before we do that, don’t you want to know its technical specifications? They go like this:

Kozel Ovozel Andorid App Summary

The developer of the Kozel Ovozel is SZIF – Státní zemědělský intervenční fond and they’ve done a great job at keeping Kozel Ovozel simple yet highly interactive. You can find the Kozel Ovozel under Educational of Play Store. Kozel Ovozel’s latest version is v1.0.7 with an impressive user base of over 58453. Besides, the overall user rating of 0.0 shows how people love Kozel Ovozel.

8E2efncZbvzNdlXp SmQLkl6DHApf7qpv82XMxrAo7eXhA

dnbmrtus 8ccUdyOlUEX9

If you’re wondering if it’s updated or not, the latest update date of the Kozel Ovozel is Apr 10, 2019 with all the latest features you need. Using it on your PC will require using an Android Emulator like BlueStacks, Nox player, or Memu.

We’ll include the guides that you can follow to install the Kozel Ovozel on your computer using the best emulator in this article. Follow along:

Kozel Ovozel App Overview and Details

KOZEL OVOZEL

Pomoz kozlovi s jeho zahrádkou! Dozvíš se tak zajímavosti o ovoci a zelenině! Natrhej šťavnaté plody a nasbírej jich plný vozík, dovez jej přímo do své základní školy v zábavné minihře. Bojuj s ostatními školami o prvenství v žebříčku! Sbírej odznaky a porovnávej si je s kamarády.

Kozel Ovozel je nová vědomostní hra v originálním zpracování, která nabízí, zejména dětem na prvním stupni základních škol, procvičení vědomostí hravou formou. Hráč odpovídá na kvízové otázky a sbírá tak plody do vozíku, který pak kozlík odveze do školy, cestou do školy může ještě posbírat pár plodů navíc. Hráč může postupně vysazovat stromy v kozlíkově zahrádce a získávat tak za odměnu různé odznaky. Čím více správně zodpovězených otázek, tím více vysazených stromů a tím více nově nabytých vědomostí.

Kvíz je doprovázen občasnou nápovědou či poučkou, děti si tak mohou rozšířit své znalosti o ovoci a zelenině o způsobu jejich pěstování a o jejich prospěšnosti na lidský organismus. Obtížnost otázek je nastavená podle toho, do jaké třídy žák chodí. Žák si může ze seznamu vybrat školu, do které chodí a za kterou bude hrát a sbírat body. Školy tak mezi sebou mohou soutěžit o prvenství ve vědomostech.

Aplikace je ryze česká a neobsahuje reklamu ani nákupy v aplikaci.

S jakýmikoli problémy v aplikaci se prosím obracejte na [email protected]

Features of Kozel Ovozel for PC

1. Kozel Ovozel je nová vědomostní hra v originálním zpracování, která nabízí, zejména dětem na prvním stupni základních škol, procvičení vědomostí hravou formou.

2. Hráč odpovídá na kvízové otázky a sbírá tak plody do vozíku, který pak kozlík odveze do školy, cestou do školy může ještě posbírat pár plodů navíc.

3. Hráč může postupně vysazovat stromy v kozlíkově zahrádce a získávat tak za odměnu různé odznaky.

4. Čím více správně zodpovězených otázek, tím více vysazených stromů a t

Whats New In this Kozel Ovozel?

Opraveny chyby pro verzi Android 9.0

Download & Install Kozel Ovozel For PC: Windows 10/8/7

Let’s download and install the Kozel Ovozel app on PC using the Nox Player android emulator. There are a few steps to get this done as mentioned below:

  • Start by downloading the Nox emulator for your PC from their official website. You can find it in your downloads folder.
  • Double click on the downloaded file, accept the permissions and install Nox player on your computer.
  • Open the Nox Player and locate the Play Store app and log into your Google account using your credentials.
  • Click on the search bar and type for the Kozel Ovozel app. You’ll see it in the first result from where you can install it.
  • After clicking the install button, the Kozel Ovozel will start downloading on your computer, then install.
  • Once installed, you can now locate the installed Kozel Ovozel on Nox player homepage or your desktop. Use it from there.
Kozel Ovozel App Specification
App Name: Kozel Ovozel On Your PC
Devoloper Name: SZIF – Státní zemědělský intervenční fond
Latest Version: v1.0.7
Android Version: 4.0
Supporting OS: Windows,7,8,10 & Mac (32 Bit, 64 Bit)
Package Name: air.cz.paska.ovozel
Download: 58453+
Category: Educational
Updated on: Apr 10, 2019
Get it On:

Download

Conclusion

Kozel Ovozel provides an innovative solution to the problem of communication inefficiency and lack of transparency in the workplace. By providing a platform for anonymous communication, Kozel Ovozel allows employees to share their thoughts and ideas freely, without fear of retribution. This not only results in a more efficient workplace, but also one that is more open and transparent. I highly recommend Kozel Ovozel for any business looking to improve communication within their team.

Did you love the guide and be able to download and install the Kozel Ovozel for PC? Don’t forget to ask if you want more info about the emulator, the Kozel Ovozel, or the steps altogether.

Disclaimer

We refer the ownership of This Kozel Ovozel to its creator/developer. We don’t own or affiliate for Kozel Ovozel and/or any part of it, including its trademarks, images, and other elements.

Here at pcappsreview, we also don’t use our own server to download the Kozel Ovozel. We refer to the official server, store, or website to help our visitors to download the Kozel Ovozel.

If you have any query about the app or about pcappsreview, we’re here to help you out. Just head over to our contact page and talk your heart to us. We’ll get back to you ASAP.

What’s your Reaction?
+1
0
+1
0
+1
0

Leave a Comment